دوبله فارسی قرار گرفت

دانلود انیمیشن من نفرت انگیز 3 – Despicable Me 3

صدا پیشگان انیمیشن من نفرت انگیز 3:Steve Carell , Miranda Cosgrove , Trey Parker , Pierre Coffin , Elsie Fisher , Dana Gaier , Michael Beattie

خلاصه داستان انیمیشن من نفرت انگیز 3:گرو تصمیم گرفته که با سه دختر کوچکش زندگی جدیدی در کنار لوسی آغاز کند. او دیگر شرارت را کنار گذاشته و در حال حاضر به کمک لوسی خلافکار ها را بازداشت می کند. اوضاع به خوبی پیش می رود تا اینکه سر و کله برادر دوقلواش که سال هاست او را ندیده پیدا می شود و زندگی او را به چالش می کشد. گرو مجبور به رقابت با او می شود و به همین دلیل باز سراغ شرارت های قبلی خود می رود. از طرفی این بار فرد جدیدی به نام بالتازار برت، الماسی گران قیمت را ربوده است. که برای گرو درد سر های زیادی را درست می کند. همچنین مینیون های با مزه این بار هم حضور دارند و دلشان برای شرارت بازی تنگ شده، پس تصمیم می گیرند شورش کنند و همانند گذشته، در دنیای شرارت دست داشته باشند.

پیکو موویز انیمیشن ,شرارت ,کند ,گرو ,انگیز ,نفرت ,نفرت انگیز ,انگیز 3 ,من نفرت ,انیمیشن من ,می رودمنبع

دانلود فیلم Dumbo

دانلود فیلم War for the Planet of the Apes 2017

دانلود فیلم Wind River 2017

دانلود رایگان فیلم The Beguiled 2017

دانلود فیلم Spider-Man Homecoming 2017 دوبله فارسی

دانلود فیلم Baby Driver دوبله فارسی

دانلود فیلم The Great Wall 2016 دوبله فارسی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تخفیف دونی تو بهترین خرید رو از ما داشته باش vps-poster پرده بازار دفتر خدماتی و نظافتی اصفهان قیمت لوازم یدکی لودر ولوو تعمیرات لوازم خانگی اخبار سایت بلگ بیست انجام نماشویی با قیمت مناسب دانلود سرا